O Dotsy

Serdecznie witamy w sklepie Dotsy!

Dotsy to marka która powstała z miłości do kobiet zarówno tych dorosłych jak i małych. Ręcznie szyte sukienki Dotsy łączy trapezowy kształt nawiązujący do lat 60-tych. Taki krój jest niezwykle praktyczny i elegancki. Wzory i dodatki sprawiają, że sukienki są niezwykle oryginalne.

Stworzyliśmy również kategorię dedykowaną matkom i córkom. Zawarte są w niej komplety sukienek. Różnią się jedynie rozmiarem i sprawią, że będziecie prezentować się wyjątkowo odjazdowo!

Życzymy owocnych zakupów!

Sukienki na miarę

Jesteś zainteresowana sukienką na miarę?

Chętnie uszyjemy coś specjalnie dla Ciebie. Odezwij się do nas – ustalimy wymiary, materiał, dodatki i inne szczegóły!
Sukienki dla dziewczynek szyjemy od 4 lat wzwyż.

Stare – Nowe

Nowa kategoria „Stare-Nowe” powstała z miłości do ciuchów vintage. Dedykowana jest ona wszystkim miłośniczkom oraz miłośnikom odjazdowej, niepowtarzalnej odzieży. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Was ubrania znanych marek takich jak „Burberry”, „Guess”, „Moschino”, „Adidas”, „Nike”, „Emporio Armani”, ”Versace”, „Balmain”, oraz wiele innych. Nasz wyselekcjonowany asortyment posiada całą, kolorowa gamę ubrań począwszy od lat 60-tych, kończąc na 90-tych.

Nazwa ”Stare-Nowe” oraz idea, która nam przyświeca ma skłaniać nas do tego, iż rzeczy stare- mogą być rzeczami nowymi. To my nadajemy tym ubraniom nowe życie, bo duszę już mają!

Właśnie w ten sposób chronimy nasza planetę! Nie wspierajmy masowej produkcji ubrań z wielkich sieciówek. Bądźmy świadomymi klientami.

„Stare- Nowe” podąża za najnowszymi trendami, staramy się uzupełniać nasz asortyment tak często jak tylko to możliwe, abyś mogła/mógł mieć prawdziwe perełki vintage w swojej szafie!